Tel.nr.: +37060244045

APIE

UAB „Transatlantas“ – logistikos paslaugų įmonė, teikianti krovinių gabenimo paslaugas visoje Europoje ir už jos ribų. Sėkmingai vystome biokuro prekybą bei eksportą į užsienio rinkas.
Bendradarbiaujame su klientais siekdami prisidėti prie jų verslo sėkmės. Patirtis ir atsakingas požiūris į darbą leidžia mums įgyvendinti pačius didžiausius Jūsų lūkesčius ir atlikti darbą kokybiškai, taupant Jūsų laiką ir pinigus. Motyvuotas ir profesionalus kolektyvas, kuriame kiekvienas individualiai gali išreikšti savo potencialą, užtikrins nepriekaištingą, Jūsų reikalavimus atitinkantį aptarnavimą. Kiekvieną dieną susiduriame su didžiule konkurencija, veikiančia visus, tačiau tam nepasiduodame ir visada esame keliais žingsniais priekyje taikydami šiuolaikiško verslo strategiją. Dirbdami kartu galime pasiekti abipusę naudą ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Partneriai, su kuriais dirbame, padeda mums stabiliai laikytis rinkoje ir būti patikimiems paslaugų tiekėjams.

Mūsų misija

Teikti klientams optimaliausias transporto logistikos paslaugas tarptautinėse ir vietinėse rinkose. Kurti ir vystyti kokybiškas ir kompleksiškas logistikos paslaugas bei remiantis Jūsų lūkesčių įgyvendinimu, kurti pasitikėjimu paremtus ilgalaikius bendradarbiavimo santykius. Visada sugebame surasti geriausią sprendimą mūsų klientų transportavimo poreikiams, užtikrindami aukštus kokybės standartus, saugumą ir dėmesį pristatymo terminams.

Mes siūlome :

 • Įvairių krovinių gabenimą tentinėmis puspriekabėmis (nuo 90m3 iki 120m3)
 • Krovinių gabenimą puspriekabėmis “Jumbo” ir “Mega” (vidinis aukštis nuo 2.95 m iki 3,10 m)
 • Dalinių krovinių gabenimą
 • Įvairių klasių, pavojingų krovinių gabenimą
 • Krovinių gabenimą puspriekabėmis-šaldytuvais
 • Negabaritinių krovinių pervežimų organizavimą (transporto priemonės parinkimas, spec. leidimai)
 • Papildomą tarptautinį krovinių draudimą palankiausiomis salygomis
 • Paslaugos

  Tarptautinis krovinių pervežimas
  Biokuras

  Įmonės informacija

  UAB „Transatlantas“
  Įmonės kodas: 302794352
  Butrimonių g. 7-205, Kaunas
  Tel.nr.: +37060244045

  Susisiekite per skype

  Skype

  Susisiekite